Средства для стирки и полоскания

Dr. Beckmann Spalvas ir pluoštą atnaujinančios servetėlės (juodiems audiniams) 6 vnt. Увеличить

Dr. Beckmann spalvas ir pluoštą atnaujinančios servetėlės (juodiems audiniams) 6 vnt.

2,99 €

Количество


Телефон: +370 623 24645
Эл. почта: info@myliusvara.lt
  • Бесплатная доставка по Литве и Латвии при покупке на сумму свыше 30€

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann spalvas ir pluoštą atnaujinančios servetėlės (juodiems audiniams) 6 vnt.

Ar turime prekyboje: Taip

Savybės 

Išbluko Jūsų mylimiausio rūbo spalva, paviršius pasidarė šiurkštus ir net pasidengė negražiais pumpurėliais(apsivėlė)? Naujos spalvų ir audinių priežiūros formulės Dr. Beckmann spalvų ir audinių gaiviklis  įprasto skalbimo metu atnaujina juodą Jūsų audinių spalvą ir apsaugo nuo išblukimo. Aukštos kokybės audinių dažai skalbimo metu įsigeria į audinį suteikdami ilgalaikę ir intensyvią juodą spalvą. Fermentai skalbimo metu išlygina pašiurkštėjusius audinius ir apsaugo juos nuo pumpurėlių susidarymo. Minimaliomis pastangomis Jūsų audiniai bus prižiūrėti ir ilgai atrodys kaip nauji.

Naudojimas

1) Į skalbimo mašiną sudėti tik juodos spalvos skalbinius ir naudoti įprastą skalbimo priemonių kiekį. 2) Norint nuolat išlaikyti spalvą, kiekvieno skalbimo metu į skalbimo mašinos būgną reikia įdėti 1 servetėlę ir įjungti norimą skalbimo programą. Intensyvus spalvos atnaujinimas: skalbiant naudoti 2-3 servetėles priklausomai nuo skalbinių kiekio (būgnas užpildytas iki pusės ar pilnai). Atlikus intensyvų spalvos atnaujinimą, kitą kartą skalbti tamsius skalbinius arba paleisti pagrindinę skalbimo programą be skalbimo priemonių ir skalbinių ir nustatyti 40°C. 3) Po skalbimo servetėlę išmesti į buitinių atliekų konteinerį.

Laikytis audinių priežiūros ir prietaisų gamintojų rekomendacijų. Galima naudoti su visomis skalbimo priemonėmis. Tinka naudoti skalbiant bet kokioje temperatūroje ir bet kokius skalbiamus audinius. Sintetiniai audiniai paprastai nesidažo. Rekomenduojame naudoti skalbiant tik visiškai juodus audinius. Saugu naudoti skalbimo mašinoje. Netinka kūno priežiūrai.

Dėmesio

Saugoti nuo vaikų. Yra celiuliozės. Gali sukelti alerginę reakciją.

Sudėtis

< 5% polikarboksilatai, fosfatai, fermentai.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 6vnt.

Подробнее

СВЯЗАННЫЕ ТОВАРЫ

  • dnb
  • swedbank
  • citadele
  • danske
  • seb
  • nordea
  • Šiaulių bankas
  • Paysera