Skalbimo ir skalavimo priemonės

 DAŽUS IR PURVĄ SUGERIANČIOS SERVETĖLĖS ULTRA Padidinti

Dr. Beckmann Dažus ir purvą sugeriančios servetėlės ULTRA 10vnt

3,99 €

Kiekis


Telefonas: +370 623 03 115
El. paštas: pardavimai@myliusvara.lt
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje ir Latvijoje perkant virš 30 €

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Dažus ir purvą sugeriančios servetėlės ULTRA 10 vnt.
Ar turime prekyboje: Taip

Pakuotėje yra 10 servetėlių

Skalbiant kai kuriuos drabužius, kyla ypač didelė rizika, kad jie nudažys kitą tekstilę. Pirmiausia tai yra tamsūs ir ryškių spalvų drabužiai. Dažus ir purvą sugeriančios servetėlės ULTRA sugeria kaip niekad daug dažų ir netgi tokiais atvejais patikimai apsaugo kitus drabužius nuo nudažymo.

Apsauga nuo nusidažymo: Dr. Beckmann dažus ir purvą sugeriančios servetėlės greitai sugeria išsiskyrusius dažus iš vandens ir neleidžia jiems pasklisti. Taip visi drabužiai apsaugomi nuo nusidažymo, taip pat apsaugoma ir tekstilė, kurios dalys yra baltos.

Spalvų apsauga: Be to, taip užkertamas kelias, kad išsiskyrę dažai nepadengtų spalvų pilku šešėliu ir drabužiai išliktų ryškūs.

Skirtingų spalvų drabužių skalbimas kartu. Taip! Galima kartu skalbti visiškai skirtingų spalvų drabužius, net ir spalvotus, tamsius ir baltus vienu metu. Tai reiškia, kad skalbinius reikės mažiau rūšiuoti, bus galima prikrauti visą skalbimo mašiną, o tai sutaupys laiko, energijos ir vandens.

* Ypač storos specialios servetėlės iš flizelino dėl savo sudėties gali absorbuoti ypač daug dažomųjų medžiagų, taigi gali sugerti iki 3 kartų daugiau dažų, palyginus su įprastomis nuo nusidažymo apsaugančiomis servetėlėmis.

Naudojimas:

1. Sudėkite skalbinius į skalbyklę kaip paprastai. Įpilkite įprastą skalbimo priemonės kiekį.
2. Į būgną įdėkite servetėlę ir įjunkite norimą skalbimo programą.

3. Išsiskyrę dažai yra servetėlėje. Pasibaigus skalbimo programai, išmeskite servetėlę į šiukšlių dėžę.
Svarbi informacija! Laikykitės drabužių priežiūros etikečių nurodymų. Naujus spalvotus skalbinius pirmus kartus skalbkite atskirai. Jei naudosite keletą servetėlių, drabužiai bus dar geriau apsaugoti nuo nusidažymo. Netinka kūno priežiūrai. Laikykitės prietaiso gamintojo naudojimosi instrukcijos.

Kilmės šalis: Vokietija

Pakuotėje: 10 vnt.

Smulkiau

Susijusios Prekės

  • dnb
  • swedbank
  • citadele
  • danske
  • seb
  • nordea
  • Šiaulių bankas
  • Paysera