Skalbimo ir skalavimo priemonės

SKALBIMO PRIEMONĖ SU ALIJOŠIUMI Padidinti

Frosch Skalbimo priemonė su alijošiumi 1800ml

6,99 €

Kiekis


Telefonas: +370 623 03 115
El. paštas: pardavimai@myliusvara.lt
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje ir Latvijoje perkant virš 30 €

Gamintojas: Frosch
Prekės pavadinimas: Frosch Skalbimo priemonė su alijošiumi 1800ml
Ar turime prekyboje: Taip

Didelė skalbimo galia visoms tekstilėms nuo 20-95°C, netinka vilnai ir šilkui. Odai draugiška formulė su alavijais ir kruopščiai atrinktais kvapais. Tinka jautriai odai. Dermatologiškai patikrintas, hipoalergiškas, Be konservantų ir dažiklių.

 

NAUDOJIMAS

Iš anksto išrūšiuokite skalbinius (pvz., pagal spalvą, nešvarumo laipsnį, pluošto tipą) ir laikykitės audinio priežiūros nurodymų. Iš anksto išvalykite sunkiai įsisenėjusias dėmes, pildami ploviklį tiesiai ant dėmės. Dozavimas: Dozuokite pagal vandens kietumą, laikykitės dozavimo nurodymų ant pakuotės. Norėdami gauti daugiau informacijos apie jūsų vandens kietumą, kreipkitės į savo vandens tiekimo įmonę. Patarimas: skalbkite žemiausioje įmanomoje temperatūroje (20° C). Dozavimo nurodymų laikymasis padeda taupyti energiją, sumažinti vandens suvartojimą ir sumažinti vandens taršą. Žmonės, kurių oda jautri arba pažeista, turėtų vengti ilgalaikio sąlyčio su šiuo gaminiu.

 

NURODYMAI

Vilnai ir šilkui skalbti naudokite „Frosch“ skalbimo balzamą, skirtą vilnoniams ir ploniems audiniams. Jeigu oda jautri arba pažeista, venkite ilgesnio sąlyčio su produktu. Pakuotė užpildyta atsižvelgiant į technines galimybes. Sudėtis: 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 % Anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, Nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau kaip 5% muilo, fermentai, Kvapai, PROTEASE, AMYLASE, LIPASE, CELLULASE, Pectate Lyase, Mannanase.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Kilmės šalis: Vokietija

Talpa: 1800 ml

Smulkiau

Susijusios Prekės

  • dnb
  • swedbank
  • citadele
  • danske
  • seb
  • nordea
  • Šiaulių bankas
  • Paysera