Indų plovikliai

Išpardavimas! Indaplovių tabletės CLARO Multi „Viskas viename“ 30vnt Padidinti

Indaplovių tabletės CLARO Multi „Viskas viename“ 30vnt

5,69 €7,59 €-25%

Kiekis


Telefonas: +370 623 03 115
El. paštas: pardavimai@myliusvara.lt
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje ir Latvijoje perkant virš 30 €

Gamintojas: CLARO
Prekės pavadinimas: Indaplovių tabletės CLARO Multi „Viskas viename“ 30 vnt.
Ar turime prekyboje: Taip

Tabletę sudaro trys sluoksniai, su apvalkalu, 20 g. Jūsų indai ir vėl blizgės. Tablečių sudėtyje nėra fosfatų, chloro ar palmių aliejaus. Jos atlieka ir druskos bei skalavimo priemonės funkciją – papildomų produktų naudoti nereikia. Plaunamoji galia: Veiksmingai kovoja su kavos ir arbatos dėmėmis, atlieka skalavimo priemonės funkciją, pakeičia druską, užtikrina nerūdijančiojo plieno blizgumą, saugo nuo kalkių, spartina džiūvimą, šalina dėmes, aktyvusis deguonis, pasirūpina indaplovės švara, „Eco+“ formulė, ištirpdo liekanas, veikia žemoje temperatūroje, apsaugo indų raštus, greitai ištirpsta, sudėtyje yra citrinų rūgšties.

Naudojimas: Vienam indų plovimo ciklui naudokite vieną tabletę su vandenyje tirpiu apvalkalu. Pasirinkite plovimo žemoje temperatūroje programą. Prikraukite indaplovę indų ir įjunkite programą. Laikykite tabletes vėsioje, sausoje vietoje. Jei vandens kietumas viršija 21 °dH, papildomai naudokite druską.

Sudėtis: 15 % arba daugiau, bet mažiau kaip 30 % deguonies pagrindo balinimo priemonių, 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 % polikarboksilatų; mažiau kaip 5 % fosfonatų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kvapai, subtilizinas, a-amilaze.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą / veido apsaugą. PRARIJUS: nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą išpilti (išmesti) - šalinti pagal vietines / regionines / nacionalines / tarptautines taisykles.

Geriausias 3 metus nuo pagaminimo dienos (žr. ant pakuotės).

Kilmės šalis: Austrija

Svoris: 600 g

Smulkiau

  • dnb
  • swedbank
  • citadele
  • danske
  • seb
  • nordea
  • Šiaulių bankas
  • Paysera