Vonios, WC, kanalizacijos valikliai

PELĖSIŲ VALIKLIS Padidinti

Dr. Beckmann Pelėsių valiklis 500ml

3,59 €

Kiekis


Telefonas: +370 623 03 115
El. paštas: pardavimai@myliusvara.lt
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant virš 25 €

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Dr. Beckmann Pelėsių valiklis 500ml
Ar turime prekyboje: Taip

Ypatingasis Dr. Beckmann pelėsių valiklis efektyviai šalina pelėsius. Ypatingąjį Dr. Beckmann pelėsių valiklį galima naudoti svetainėse ir miegamuosiuose. Valant juo tekstilės gaminius, audiniai neišbluks, kadangi valiklio sudėtyje nėra chloro. Gaminio privalumai: neišskiria chloro garų ir nedirgina kvėpavimo takų, galima naudoti svetainėse ir miegamuosiuose, dermatologų patikrintas.

Naudojimo būdas: Tolygiai purkškite ant paviršiaus 20 cm atstumu. Palikite 30 minučių. Kempine / šepečiu kuo kruopščiau nušluostykite pelėsinę dėmę ir išplaukite. Apdorotus tekstilės gaminius atsargiai valykite drėgna kempine ir leiskite visiškai išdžiūti. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite. Prieš pradėdami valyti švelnias medžiagas, pirmiau išbandykite valiklį mažiau matomoje tos medžiagos vietoje. Ant medžiagų, jautrių vandeniui, pavyzdžiui, tapetų, odos ar tekstilės, gali likti dėmių.

Sudėtis: < 5% didecildimetilamonio chlorido, < 5% natrio piritiono. Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis plauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Šios medžiagos atliekos ir jos pakuotė turi būti šalinamos kaip probleminės atliekos. Tuščias pakuotes išmesti į įprastą atliekų rinkimo sistemą. 

Kilmės šalis: Vokietija

Svoris: 500 ml

Smulkiau

Susijusios Prekės