Skalbimo ir skalavimo priemonės

MOTERIŠKO APATINIO TRIKOTAŽO IR NĖRINIŲ BALIKLIS Padidinti

Moteriško apatinio trikotažo ir nėrinių baliklis 2x75g

2,69 €

Kiekis


Telefonas: +370 623 03 115
El. paštas: pardavimai@myliusvara.lt
  • Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant virš 25 €

Gamintojas: Dr. Beckmann
Prekės pavadinimas: Moteriško apatinio trikotažo ir nėrinių baliklis
Ar turime prekyboje: Taip

Dvigubą poveikį turintis baliklis šalina pilkus ruožus ir pageltimus. Jūsų skalbiniai greitai atrodys vėl kaip nauji. Produkto pranašumai: Šalina pilkus ruožus ir pageltimus; tinka visiems audiniams, net nėriniams, sintetikai ir mikropluoštui; dvigubą poveikį turintis valiklis išvalo greitai ir kruopščiai; nesugadina pluošto ir išlaiko audinio formą; valo švariai net esant žemai skalbimo temperatūrai; jei prisiūtos spalvotos etiketės, audinys nebus nudažytas.

Naudojimas: Pripilkite į nerūdijantį indą (aliuminis netinka) maždaug 3-4 litrus drungno vandens (mažiausiai 30ºC). Atsižvelkite į drabužio etiketėje esančią informaciją. Dėvėkite apsaugines pirštines. Supilkite abu buteliukus (A ir B komponentus) į vandenį ir pamaišykite, kad ištirptų.Į tirpalą galima merkti ne daugiau nei 8 skalbinius (apie 400 g).

Svarbu! Naudodamiesi mediniu ar plastmasiniu šaukštu skalbinius panardinkite visiškai, jei reikia – pamaišykite. Indą uždenkite. Palikite skalbinius mažiausiai 30 minučių. Pasieksite geresnių rezultatų, jei paliksite ilgesniam laikui (per naktį) arba jei pamerksite į karštesnį tirpalą (atkreipkite dėmesį į drabužių etiketėse esančią informaciją!). Skalbinius kruopščiai išskalaukite ir išskalbkite kaip įprasta. Svarbios pastabos: Netinka spalvotiems, kreminės spalvos drabužiams bei drabužiams su piešiniais, nes spalvos gali pašviesėti arba pasikeisti. Įdėjus daugiau drabužių ir / arba įpylus daugiau vandens, sumažės priemonės poveikis. Išvalyti dėmių nepavyks, jei dėmės atsirado nuo saulės arba pagelto nuo baliklio.

Kilmės šalis: Vokietija 

Svoris: 2x75g

Smulkiau

Susijusios Prekės